Medarbejdere

Direktion

Henrik Leander Herum
Adm. Direktør
henrik.herum@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 00 / 21 21 93 09

Ulrik Riis Petersen
Direktør
ulrik.riis@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 15 / 21 21 93 10

Produktion

Per Knudsen
Driftsleder
per.knudsen@osg-as.dk
Tlf.: 21 21 93 05

Administration

Hanne Pedersen
Regnskabsansvarlig
hanne.pedersen@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 14

Rikke Sørensen
Kontorassistent
Rikke.sorensen@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 13

Helle Juhl Pedersen
Kontorassistent
helle.juhl@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 12

Ulla Herum
Reklamation/service
ulla.herum@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 03 / 21 21 93 03

Kørsel

Hans Henrik Pagh
Kørselsdisponent
koersel@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 02 / 21 21 93 11

Michael Strandberg
Kørselsdisponent
ms@osg-as.dk
Tlf.: 72 52 11 18 / 21 21 93 18

Bjørn Tersbøl
Kørselsdisponent
bt@osg-as.dk
Tlf.: 21 21 93 07

Kontakt os

 Skriv til os

Vi sidder altid klar at hjælpe dig!

Du kan også ringe til os på 72 52 11 11 eller email os på koersel@osg-as.dk.

Vi glæder os til at høre fra dig!